Biz Kimiz Merak Edenlere

Hakkımızda

2005’ten bu zamana kadar web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, danışmanlık, e-ticaret ve buna benzer bir çok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunan Adana lokasyonlu bir web tasarım firmasıyız. Daha önce Türkiye’nin ve yurt dışı’nın önemli kurumsal firmaları ile çalışma olanağımız olmuş ve bir birinden başarılı işlere imza atılmıştır.

Kurucumuz Burak Yiğit Rüzgar, 12 Eylül 1986 Tarsus doğumludur. Orta okulu Tarsus Amerikan Koleji’nde, liseyi Anadolu Lisesi’nde ve Üniversiteyi Doğuş Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde okumuştur.  Üniversite yıllarından önce yazılım dünyasına adım atmış ve kendini bu yönde geliştirmiştir. İstanbul’da kaldığı 13 yıl süresince büyük firmalarla proje bazlı çalışmalar yapmıştır. Mezun olduktan sonra bir süre daha İstanbul’da kaldıktan sonra Adana’da Temsa Ulaşım Araçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. de Bilgi Teknolojileri Uzmanı olarak görev almıştır.

2019 itibari ile artık Adana’da hizmet vermeye yeni adımız Webcrix ile devam edeceğiz. Mevcut ve yeni yapmak istediğiniz tüm projelerde sizlere destek vermekten mutluluk duyacağız. Bir tık kadar uzağınızdayız.

Bir hayaliniz mi var?

Bizimle hemen iletişime geçin, hayalinizi gerçekleştirelim!

Rakamlarla Biz

1 +
Web Sitesi
1 +
Grafik Tasarım
1 %
Memnuniyet