Hizmetlerimiz

Geniş Hizmet Portfolyomuz

Web Tasarım

Adana web tasarım ile sizlere responsive web siteleri hazırlıyoruz bu sayede tüm ekranlarda kusursuz görüntüye sahip bir siteye sahip oluyorsunuz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyayı yönetmek zordur biliyoruz işte bu nedenle siz arkanıza yaslanıyorsunuz ve sizin için paylaşımlarınızı, içeriklerinizi, resimlerinizi biz hazırlıyoruz.

Seo

Arama motoru optimizasyonu yaparak google aramalarında sizi en üst sıralarda görünmenizi sağlıyoruz bu sayede daha çok kişiye ulaşabiliyorsunuz.

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik markanızın olmazsa olmazıdır. Logo, kartvizit, antetli kağıt ve diğer tüm baskı ihtiyaçlarınızın tasarımlarını hazırlıyoruz ve basıyoruz.

E-Ticaret

İnternetten ürün satmak için tüm alt yapınızı biz hazırlıyoruz, geriye size sadece satılacak ürünleri belirleyip e-ticaret sitenize ekleyerek müşterilerinize ulaştırmak kalıyor.

Sosyal Medya Reklamları

Size özel yapacağımız analizler ile hazırlayacağımız Google reklamları ve sosyal medya reklamları ile milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz

Mobil Uygulama

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

360 Sanal Tur

Websiteniz ve ya aklınızdaki projeniz için mobil uygulama kodluyor, Apple App Store ve Google Play Store üzerinden yayına alıp milyonlarca kullanıcıya ulaşıyoruz.

Danışmanlık

Tasarım, yazılım, seo, reklamlar, e-ticaret ve diğer tüm istekleriniz ve problemlerinizi çözmek için sizlere danışmanlık yapmaya hazırız.