Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamaların kullanım alanı mobil cihazlarla sınırlıdır. Bunlar arasında akıllı cep telefonları ve tabletler yer alır. Günümüzde bilgiye ulaşmak ve alışveriş yapmak için insanlar artık mobil uygulamaları kullanıyor. Tüm bunların yanında sosyal medya hesaplarına da bu uygulamalar vasıtasıyla giriyoruz. Bilgisayarlara karşı olan istek de böylelikle azalmış oldu.

Mobil uygulamalar temelde iki farklı platformda yayınlanır. Bunlar IOS ve Android işletim sistemlerine aittir. Uygulama çıkarmak isteyen birinin yapması gereken ilk şey hangi platforma hitap edeceğini seçmelidir. Bu seçimi de yaptıktan geriye bu uygulamayı yaptıracağı bir firma seçmelidir. Ekibimiz, mobil uygulama geliştirme konusunda son derece yetenekli ve yaratıcıdır. Yıllardır bu işin içinde olan ekibimizle beraber bireysel olduğu kadar kurumsal müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak sunduğumuz mobil uygulama geliştirme hizmeti ile hem IOS hem de Android platformlarına özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Sizler hayalini kurduğunuz uygulamaya sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir ve kısa bir süre içerisinde hayalini kurduğunuz uygulamaya kavuşabilirsiniz.

Mobil uygulama geliştirme hizmeti verdiğimiz süre boyunca insanlar daha çok Android tabanına uygun uygulamalar istemektedir. Bunun birçok nedeni var ancak en önemlisi hiç şüphesiz fiyatı. Bilindiği üzere Android ve IOS işletim sistemlerine uygulama yüklemek için kayıt olmalısınız. Kayıt olurken de bir defaya mahsus sizden bir ücret alınır. Bu ücret Android’de daha uygun olduğu için ve Android platformunda çok daha aktif insan olduğu için uygulamalar genelde bu platforma göre yaptırılır.

Mobil cihazların yaşamımızdaki kapladığı yer hiç kuşkusuz çok büyüktür. Bilgi edinmeden tutun da alışverişe kadar her şey uygulamalar sayesinde gerçekleşiyor. İnsanların web sitelerine ve masaüstü bilgisayarlarına olan ihtiyacı git gide azalıyor. Bu yüzden mobil uygulamalarında önemi de gün geçtikçe katlanarak artıyor. Yapılan bir araştırmaya göre cep telefonu ve tablet kullanan kişilerin %70’i mutlaka mobil uygulamalara giriş yapıyor. Bu uygulamalar insanlara pek çok kolaylığı da sunuyor elbet. Hızlı ve pratik olmalarından dolayı mobil uygulamalar tercih ediliyor. Sizde bu pazara giriş yapmak istiyorsanız, mobil uygulama geliştirme ekibimizle iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.