Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, bir şirketin için olmazsa olmazdır. Kurumsal kimlik, şirketin hem içeride hem de dışarıda duruşunu temsil eder. Kurumsal kimlik, şirketi çok daha profesyonel gösterir. Bu sayede insanlar şirkete olan güveni daha kolay sağlanıyor. Kurumsal kimlik çalışmaları, insanlar arasında bilinirliliği de arttırdığından dolayı son derece önemlidir. Kurumsal kimlik, reklam çalışmalarının da temelini oluşturur. Bu kimliğe sahip olmayan şirketlerin büyümesine ve tanınmasına imkan yoktur. Pazarlama gücünü arttırmak ve müşterilerin gözünde itibarın yükseltilmesi için kurumsal kimlik çalışmalarına önem gösterilmelidir.

Kurumsal kimlik tasarımı işleminin ilk adımı firmanın logosunun belirlenmesi aşamasıdır. Logoda yer alan görsel, yazı ve renk uyumu çok önemli konular olduğundan dolayı üzerinde iyi durulması gerekir. Kurumsal kimliğin en önemli parçası, firma logolarıdır. Bu sebeple logonun üzerinde yeterince durmalısınız. Kurumsal kimlik tasarımı konusunda firma olarak sizlere bu konuda hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kusursuz ve profesyonel bir tasarıma sahip logolar ile şirketinizi hem şirket içinde hem şirket dışında unutulmaz bir pozisyona getirebilirsiniz. Şirket logonuzu mükemmel bir şekilde oluşturur ve şirketinize ait diğer birçok basılı malzemelerinde logolarını çizmekteyiz. Çalışmalarımız oldukça kapsamlı ve işinin ehli ekip arkadaşlarımız tarafından yürütülmektedir. Yapılan kurumsal kimlik tasarımı işlemlerinde dilediğiniz kadar revize imkanına da sahipsiniz. Şirketinizin itibarı ve reklamı için sizlere en uygun tasarımları düşünmekte ve uygulamaktayız.

Kurumsal kimlik tasarımı, profesyonellik ve uzmanlık isteyen bir iştir. Bu yüzden bu tür işlemleri yaptırırken seçici davranmalısınız. Yıllardır sağladığımız kurumsal kimlik çalışmaları sayesinde bu alanda markalaşmış bir firma olarak tüm bu süreçte sizlerin yanındayız. Oluşturulacak tasarım tamamen benzersiz ve özgün bir şekilde müşterilere teslim edilir. Bilindiği gibi benzer tasarımlar ile ancak rakiplerinizin reklamı yapılmış olur. Kurumsal kimlik tasarımı işlemleri temel olarak üç aşamada tamamlanır. İlk aşamada yapılacak olan işler tespit edilir ve planlanır. Bu aşamada firmadan gerekli bilgiler ve özel istekler alınır. İkinci olarak hazırlanan tasarımlar ilgili firmanın beğenisine sunulur. Firmanın talebi doğrultusunda gerekli revizeler varsa yapılır. Son aşamada ise her konuda anlaşıldığından ötürü basım işlerine başlanır.