360 Sanal Tur

Gözle görülen her şeyin bilgisayar ortamına aktarılması ve ortamın 360 derecelik açıyla izlenilmesini sağlayan uygulamalara verilen isimdir. Şirketlerin herhangi bir ürün ya da mekân tanıtımlarında kullandığı en etkili yöntemlerin başında gelir. 360 sanal tur kullanıcı odaklı olduğundan dolayı büyük kolaylık sağlar. Günümüz teknolojisiyle daha da gelişen sanal turlar sayesinde ürünlerinizi muhteşem bir sunumla birleştirebilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

360 sanal tur ile kullanıcılar, internet ortamında mekânın içini ve dışını rahatlıkla izleyebilir. Kullanıcılar bilgisayarlarında bulunan klavye ya da mouse yardımıyla 360 derecelik gezintiye çıkabilirler. 3 boyutlu olarak tıpkı bir insan gözüyle mekânı izlemenin tadını tüm müşterilerinize yaşatabilirsiniz. 360 sanal tur hizmeti çok özel bir hizmettir. Günümüzde bu sektörde rekabet eden çok fazla kişi ya da kuruluş yoktur. Bu sebepten ötürü bu hizmeti veren doğru yeri bulmak oldukça zordur. Adana’da faaliyet gösteren firmamız bünyesinde yer alan uzman ekibimiz ile dilediğiniz tüm mekânın ya da ürünün 360 derecelik sanal turunu hazırlayabiliriz. Çok özel olan bu hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini arttırabilir ve kurumsallık açısından önemli bir adım atmış olursunuz. Yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli iş arkadaşlarımızla beraber şimdiye kadar sayısız projeyi hayata geçirdik.

360 sanal tur sayesinde kişiler interaktif bir gezintiye çıkarlar. Bu sanal turlar ile kullanıcılar kendini gösterilmek istenen ortamdaymış gibi hisseder. Bu turlarda gösterilmek istenen alana eklenen kapılar sayesinde ortamlar arası geçişi de sağlamak mümkündür. 360 sanal tur hazırlanırken yüksek kaliteli resimlerden yararlanılır. Bu sayede kişiler tur esnasında zoom yaptığı takdirde herhangi bir görüntü ve pixel kaybı yaşamaz.

Sizler için hazırlayacağımız sanal turlar WebVR desteklidir. Yani akıllı telefonlarınız ve sanal gözlükler vasıtasıyla da bu gezintiye katılabileceksiniz. Bütün çekimlerimizde WebVR standart olarak müşterilerimize sunulur. Hazırlamış olduğumuz bu sanal turlar HTML5 destekli olduğundan dolayı bütün browserlarda problemsiz bir şekilde çalışır. Flash playerı olmayan cihazlarda da problemsiz bir şekilde çalışır. En iyi performansı almanız için web tarayıcınızın en son versiyonunun yüklü olmasına özen göstermelisiniz.